0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Аерогрилі

Аерогрилі від NEW-TECHNIKA

На українських кухнях останнім часом стали з'являтися аерогрилі – компактні пристрої для швидкого приготування їжі у гриль-режимі та домашніх умовах. Пристрій спочатку з'явився в США і використовувався на пікніках як альтернатива мангалу і барбекю. Сьогодні ви зможете відносно недорого купити і домашні моделі такої техніки – наш інтернет-магазин пропонує великий вибір з доставкою по Україні (Одеса, Київ, Харків та інші міста).


Як вибрати аерогриль

Аерогрилі - це чудове рішення, якщо ви любите здорову їжу, але просто не можете уявити своє життя без гастрономічного розмаїття. Тепер можна швидко і смачно приготувати м'ясо, овочі та рибу із золотистою скоринкою, але без смаження і навіть запікання. Усередині ємності аерогрилю їжа обдувається гарячим повітрям, швидко пропікається зсередини, не втрачаючи соковитості та корисних елементів.


Вибираючи аерогриль, слід звертати увагу на такі характеристики:


Розмір колби. У продажу ви зможете знайти компактні та повнорозмірні версії. Ціна перших дещо вища, а обсяг починається з чотирьох літрів. Для однієї-двох людей такого придбання буде достатньо.

Управління. Недорогі моделі забезпечені механічним типом керування на кнопках, більш сучасні варіанти порадують зручним електронним керуванням: у таких зазвичай більше розумних режимів приготування, які допоможуть зробити справжній шедевр зі звичних продуктів.

Функціональність. У деяких моделях вас порадують такі можливості, як відкладений старт, можливість постійного підігріву їжі. Недорогі моделі - це просто можливість вибору температури, дорожчі варіанти - більше можливостей.

У цій категорії немає товарів