0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Чайники


Показано з 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)

На кожній сучасній кухні обов'язково має стояти чайник. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір чайників від перевірених виробників. У нас за привабливою ціною ви зможете купити необхідну техніку з доставкою по Україні. У нас купує вся країна: Київ, Одеса, Харків та інші міста. Великий асортимент та гарантія якості товару.


Робимо правильний вибір

Чим відрізняються між собою електричні чайники? У нашому інтернет-магазині – великий асортимент моделей, що відрізняються між собою за ціною, виробником та іншими функціональними особливостями. Купуючи ідеальний електричний чайник, звертайте увагу на такі особливості:


Тип нагрівального елемента Чайники, які можна купити відносно недорого, зазвичай гріють воду на спіралі. Вона може бути відкритою або прихованою. У першому випадку ціна моделі буде максимально демократичною, але й термін служби такої техніки відносно невисокий. На спіралі може утворюватися накип, який досить складно надалі видалити. Більш сучасні моделі на дисковому нагріванні дозволяють кип'ятити воду набагато швидше та ефективніше. До того ж, дисковий накип віддаляється дуже швидко і від нього практично не залишається сліду. Ціна таких моделей набагато вища.

Захист від порожнього нагріву. Багато чайників мають вбудований захист від нагрівання з порожньою ємністю. Це дозволить довше зберегти працездатну спіраль або диск, що позитивно позначиться на загальному терміні служби техніки. Ціна такої моделі дещо вища.

Потужність. Залежно від того, як часто ви користуватиметеся технікою і як швидко вам необхідний гарячий ароматний напій, ви можете вибирати різні за потужністю моделі. Так, для великої родини моделі на три кіловати буде достатньо. Для однієї людини буде достатньо і недорогої моделі з потужністю вдвічі більше.

Додаткові можливості. Досить корисним придбанням стане модель із захистом від включення із гарячою спіраллю. В цьому випадку конструкція не буде перегріватися і не вийде з терміну служби раніше, ніж належить. Також деякі виробники пропонують термокорпус, який дозволить довго зберігати тепло навіть у вимкненій техніці. Купити такі моделі Ви зможете у нас в каталозі.