0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Кондиціонери

Сучасні моделі кондиціонерів від NEW TECHNIKA

З підвищенням температури повітря зростає попит на кліматичне обладнання та інтернет магазин побутової техніки в Одесі завжди готовий до напливу покупців у літній період. Широкий асортимент кондиціонерів у каталозі компанії NEW TECHNIKA дозволяє вибрати та купити кондиціонер з оптимальними параметрами для ефективного та економного використання.

Моделі кондиціонерів від провідних виробників

Моделі сучасних систем для кондиціонування повітря поставляються провідними виробниками клімату техніки, і проходять ретельний відбір. Суворий контроль якості дозволяє гарантувати покупцям довговічну надійність кондиціонерів відомих зарубіжних брендів. Єдиною умовою вдалого придбання є вибір обладнання з параметрами, що повністю відповідають характеристикам приміщення та вимогам клієнта.

В інтернет-магазині техніка для створення сприятливих умов у житлових чи робочих приміщеннях представлена ​​асортиментом сучасних моделей кондиціонерів, які можуть використовуватись мобільно чи стаціонарно:

  1. Стаціонарні настінні. Поділяються на спліт-системи та мульти спліт-системи. Вважаються найбільш зручними у використанні, але потребують професійного монтажу та обслуговування. Відрізняються незначним рівнем шуму під час роботи, можуть встановлюватися у будь-якій точці. Виробляють зволоження та очищення повітря від домішок у вигляді зважених мікрочастинок пилу.
  2. Моноблочні пристрої. В основному використовуються для охолодження повітряних мас, що рідко дозволяють здійснювати обігрів. Відрізняються простим способом монтажу та експлуатації.  
  3. Портативні кондиціонери. Належать до мобільних видів обладнання, не вимагають установки, потребують лише виведення за межі приміщення гнучкого шлангу. Існують мобільні кондиціонери із 2 блоків, один з яких стаціонарно монтується на вулиці.  

Інтернет-магазин побутової техніки в Одесі за вигідною вартістю реалізує бюджетні моделі кондиціонерів та спліт-системи преміум класу. Всі моделі кліматичного обладнання розраховані на тривалу експлуатацію за умов високого навантаження. Компанія здійснює доставку техніки на всій території України.

Оформлення вибраного товару займає нетривалий час. Компетентні в технічних питаннях менеджери грамотно консультують клієнтів з експлуатації та технічного обслуговування кондиціонерів.

Рекомендації щодо правильного вибору кондиціонера в інтернет-магазині техніки

Для того, щоб отримати максимальний ефект для нормалізації режиму температури та вологості в приміщенні, необхідна модель кліматичного обладнання з точно підібраними технічними характеристиками. Перед покупкою простого мобільного кондиціонера або мультифункціональної спліт-системи слід врахувати низку важливих аспектів:

  • вибір параметрів потужності, при якому враховують холодопродуктивність пристрою з розрахунку 1 кВт на 10 кв.м площі;
  • складність монтажу, з можливістю самостійної установки або необхідністю послуг професійного майстра;
  • функціональність, що включає обігрів приміщень, очищення, озонування та зволоження повітря.

Детальний опис кожної моделі кондиціонерів у каталозі кліматичного обладнання дозволить порівняти можливості техніки з умовами майбутньої експлуатації. Компанія NEW TECHNIKA гарантує ефективність та тривалий термін служби останніх зразків клімат-систем, та пропонує ознайомитись з характеристиками товару у продумано складеному каталозі.


У цій категорії немає товарів