0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Вафельниці

Вафельниці від NEW-TECHNIKA

Як вибрати електричну вафельницю

Розмір. Коли місця для зберігання приладів на кухні і так мало, краще купити невеликий варіант, тим більше, що швидше за все і коштуватиме він недорого.

Матеріал. Є два варіанти: пластик та метал. Ціна вафельниці із пластику нижча, ніж вартість моделі з металу, але останні міцніші та довговічніші, тому більше підійдуть для постійного використання.

Антипригарне покриття. Є практично у всіх моделей, адже продовжує їх термін експлуатації та робить відділення вафель від поверхні набагато зручнішим та швидшим.

Форма вафель. Часто про це замислюються вже після того, як придбали прилад. Вибираючи електричну вафельницю, потрібно відразу подивитися, вафлі якої форми, розміру та товщини вона випікає.

Додаткові риси. Вони впливають на ціну зовсім небагато, але значно підвищують функціональність моделі. Перед тим як купити модель, бажано поцікавитися наявністю таких особливостей:

плавне регулювання температури;

індикатор температури;

ручка, що не нагрівається;

захисна клямка;

багатофункціональність, наприклад, можливість випікати ще й кекси.

Електричні вафельниці - дуже простий спосіб приготувати улюблені всіма, особливо дітьми, хрусткі вафлі. На відміну від громіздких варіантів для плит, вони трохи важать і допомагають докладати до процесу приготування зовсім небагато зусиль. Такі прилади можна віднести до недорогої техніки, адже ціна на них невелика та різні моделі зовсім небагато відрізняються вартістю. Що стосується характеристик, всі прилади знаходяться приблизно на одному рівні, відрізняючись лише невеликими доповненнями, що роблять приготування вафель більш зручним.

У цій категорії немає товарів