0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Кофемолки


Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Якщо ви можете сміливо назвати себе шанувальником ароматної кави, то без гарної кавомолки вам просто не обійтися: розчинний напій не дасть можливості відчути той аромат, який зводить з розуму мільйони людей по всьому світу. Наш інтернет-магазин пропонує купити кавомолки від перевірених виробників. Ми надсилаємо товар у будь-яку точку України (Київ, Одеса, Дніпро) протягом кількох робочих днів. Гарантуємо високу якість товару та справжність кожної одиниці техніки.


Види кавомолок

Кавомолки відрізняються не лише за вартістю, а й за типом конструкції. Так, у нашому інтернет-магазині ви зможете купити такі варіанти:


Ножева кавомолка. Процес подрібнення зерен відбувається під час руху гострих ножів на високих швидкостях. Зазвичай процес роботи контролюється користувачем у ручному режимі. При натисканні кнопки – запускається і продовжується доти, доки ви її не відпустите. Ціна таких моделей набагато нижча за автоматичну техніку, але вона стане вигідним придбанням для прихильників традиційного способу заварювання кави в стандартній турці.

Жорнова кавомолка потужніша і комфортніша в роботі. Зерна не ріжуться ножами, як у попередньому варіанті, а перетираються між жерновами, що обертають. Так, помел виходить особливо рівним та дрібним. Процес роботи машина контролює самостійно: вам потрібно лише натиснути кнопку один раз. Саме таке рішення підійде для тих, хто віддає перевагу капучіно або мокко, приготованим у гейзерній кавоварці.

Параметри вибору техніки схожі, незалежно від конструкції самої кавомолки. Перше, що слід звернути увагу, не ціна, а потужність. Зазвичай вона коливається не більше від 140 до 220 Вт. Недорого ви зможете купити менш потужні моделі для приготування кави на двох людей. Якщо у вас велика сім'я кавоманів, то потужність слід збільшити.


Обсяг завантаження покаже, скільки зерен ви зможете завантажити в чашу за раз. Недорого ви придбаєте модель на 30-40 г, якої вистачить для одного або двох любителів кави. Якщо звичайна чашка еспресо містить 7 грам меленої кави, необхідний об'єм чаші ви зможете розрахувати самостійно.