0
(068) 876-55-45 (048) 703-63-95
Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00 Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

М'ясорубки

Уявіть, скільки часу ви могли б заощадити, якби вас оточувала якісна, продуктивна побутова техніка? Наприклад, електром'ясорубки зможуть зменшити ваші часові витрати на приготування мінімум на 30%. Фарш, тісто, пюре та ароматні домашні ковбаси – за цим стоять сучасні м'ясорубки. Наш інтернет-магазин пропонує вам недорого купити таку дрібну побутову техніку з доставкою по Україні (Одеса, Київ, Дніпро та інші міста).


Характеристики

Сучасні м'ясорубки відрізняються не лише ціною, та й якістю, потужністю. При покупці ідеальної для вас моделі необхідно вивчити такі технічні параметри:


Потужність. Електричні м'ясорубки для невеликої родини з двох-трьох людей можуть бути недорогими і з потужністю до 700 ватів. Цього вистачить на обробку м'яких продуктів. З обробкою горіхів, м'яса з кістками чи твердих продуктів таких показників буде недостатньо.

Матеріал ножів. Термін служби електричної м'ясорубки багато в чому залежить від типу лез. Обов'язковою умовою є міцна, якісна антикорозійна сталь. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір якісних моделей із нержавіючої сталі, яка згодом не втратить своїх відмінних характеристик експлуатації.

Комплектація. Електром'ясорубка полегшить життя середньостатистичної господині, якщо за допомогою додаткових предметів зможе ще більше. Так, вища ціна в нашому каталозі означає додаткові насадки для створення домашніх ковбас, пюрування овочів. Наявність лотка для напівавтоматичної подачі товарів також скоротить час на заготівлю продукції.

Виробник. Погана м'ясорубка не зможе випускатися під відомим та надійним брендом. Потужність та надійність – це Braun, Bosch або спеціалізована техніка. Велика кількість режимів та легкість в управлінні відносяться до Moulinex. Однак, незалежно від напису на корпусі, вашим завданням стане вибір техніки під ваші потреби та бюджет.

У цій категорії немає товарів